Qarku Tirane

Tërmeti i 21 shtatorit, miratohet dëmshpërblimi për 507 familje

Published at : 26/11/2019 - 10:33

Këshilli Bashkiak i Tiranës ka votuar listën e qytetarëve që përfitojnë shpërblim financiar për dëmet e shkaktuara në banesat e tyre nga tërmeti i 21 shtatorit.

Pas miratimit në Komisionin e Vlerësimit në Këshillin e Qarkut Tiranë, Këshilli Bashkiak ka votuar me unanimitet listën me 507 familje duke iu ardhur atyre në ndihmë për të rikonstruktuar banesat e tyre.

 






NR.  EMËR MBIEMËR LLOJI DËMIT NJËSIA ADMINISTRATIVE
1 Skender Huta Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 2
2 Albert Gugashi Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 4
3 Nebi Tusha Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 4
4 Agim Musi Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 4
5 Lulezim Kanto Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 4
6 Fran Bushgjokaj Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 4
7 Nurie Duka Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 4
8 Ardian Lifo Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 4
9 Fation Gremi Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 5
10 Florian Kolaneci Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 5
11 Kujtim Baci Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 5
12 Adelina Berberi Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 5
13 Rudina Divjaka Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 5
14 Xhemal Zhurda Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 5
15 Besim Blakciri Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 5
16 Vangjel Dori Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 5
17 Agron Dhima Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 5
18 Edmond Bogdani Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 5
19 Pashk Ndreca Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 5
20 Avdyl Hoxha Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 5
21 Armand Xhamo Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 5
22 Sokol Celmeta Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 5
23 Ylli Seitaj Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 5
24 Hamit Karaj Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 5
25 Hajrije Stafa Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 5
26 Fatmir Muskaj Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 5
27 Ameli Cakollari Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 5
28 Drita Misiri Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 5
29 Fatos Terkuci Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 5
30 Vera/Max Sinjari Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 5
31 Rexhep Karapici Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 5
32 Robert Trushaj Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 5
33 Melsi Tarifa Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 5
34 Dritan Shtaro Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 5
35 Jolanda Isak Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 5
36 Agim Myftaraj Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 5
37 Mico Madhi Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 5
38 Shahin Caca Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 5
39 Pellumb/Bledi Zaimi Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 5
40 Donika Kanaci Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 5
41 Vladimir Kodra Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 5
42 Refat Tushe Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 5
43 Majlinda Plaku Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 5
44 Mimoza Mucaj Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 5
45 Altin Pasha Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 5
46 Teuta Papavasili Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 5
47 Hilmi Hajrullaj Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 5
48 Aida  Cela Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 5
49 Xhemal Brahja Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 5
50 Lumturi Papa Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 5
51 Eli Kondi Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 5
52 Vjollca Potka Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 5
53 Eglantina Rexhepi Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 5
54 Ilirjan Balliu Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 5
55 Besnik Mehohu Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 5
56 Gjinovefa Pojana Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 5
57 Mira Koshovari Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 5
58 Nuhi Koloshi Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 5
59 Asllan Asllani Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 5
60 Sulejman Deliu Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 5
61 Naim Tarja Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 5
62 Egest Gjokutaj Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 5
63 Sokrat Dhamo Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 5
64 Flamur Burimi Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 6
65 Avni Isallari Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 6
66 Caje Mneri Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 6
67 Fiqirete Durraj Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 6
68 Aferdita Vladi Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 6
69 Sokol Mecaj Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 6
70 Majlinda Goreja Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 6
71 Lumturi Dracini Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 6
72 Leonard Konini Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 6
73 Z (N)aim Tocilla Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 6
74 Petrit Mece Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 6
75 Nexhmije Doraci Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 6
76 Merzai Hoxha Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 6
77 Shaibe Shega Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 6
78 Sadike Gjeta Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 6
79 Petrit Guci Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 6
80 Shpetim Elezi Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 6
81 Petrit Kuca Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 6
82 Cuman Mucaj Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 6
83 Gezim Shima Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 6
84 Rexhep Biba Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 6
85 Arben Nela Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 6
86 Esmeralda Fjolla Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 6
87 Halim Merruho Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 6
88 Aurora Kaja Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 6
89 Sofia Jorgji Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 6
90 Bashkim Berisha Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 6
91 Merita Taku Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 6
92 Dino Meco Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 6
93 Suzana Ademi Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 6
94 Meleq Filaj Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 6
95 Vladimir Zhupa Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 6
96 Lindita Qato Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 6
97 Vito Berisha Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 6
98 Artan Bajrami Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 6
99 Pranvera Xhaferraj Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 6
100 Ilirjan Shaqiri Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 6
101 Ilia Shkokota Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 6
102 Koco Jorgo Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 6
103 Armand Ademi Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 6
104 Florjan Mumajesi Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 6
105 Pellumb Pelushi Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 6
106 Feim Xheka Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 6
107 Sefer Rroko Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 6
108 Hazis Mucalla Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 6
109 Selim Taku Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 6
110 Ferdinant Imeri Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 6
111 Kujtim Tabaku Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 6
112 Serjan Braha Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 6
113 Mynevere Burimi Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 6
114 Kodhel Serdari Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 6
115 Sabri Nurcellari Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 6
116 Kasem Isaj Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 6
117 Zini Kafeja Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 6
118 Stela Dine Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 6
119 Ferik Rroko Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 6
120 Ali Myrtolli Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 6
121 Bardhyl Rroko Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 6
122 Mereme Duma Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 6
123 Marenglen Kapxhiu Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 6
124 Patriot Lazaj Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 6
125 Hysen Duda Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 6
126 Yllka Dosti Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 6
127 Frang Tushaj Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 6
128 Parashqevi Mucaj Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 6
129 Bukurije Bega Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 6
130 Hysen Licaj Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 6
131 Valter Xhuli Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 6
132 Kozeta Vejkollari Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 6
133 Jani Duni Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 6
134 Misire Zekolli Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 6
135 Heteme Banushi Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 6
136 Dritan Beci Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 6
137 Gezim Luzi Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 6
138 Bukurije Xhameta Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 6
139 Mimoza Lutfi Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 6
140 Dorina Bejkollari Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 6
141 Shkelzen Aliaj Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 6
142 Sofi Pellazgu Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 6
143 Arben Jaupaj Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 6
144 Islam Halilaj Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 6
145 Dhurata Spahiu Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 6
146 Maksi Breshanaj Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 6
147 Shkelqim Lela Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 6
148 Shkelqim Elezi Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 6
149 Menduhije Xhihani Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 6
150 Idajet Mucaj Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 6
151 Mimoza Qello Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 6
152 Sherif Mucalla Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 6
153 Artan Kratellari Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 6
154 Llambi Kratellari Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 6
155 Fatmire Germenji Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 6
156 Qendrime Shkoza Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 6
157 Nevila Prengapuca Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 7
158 Ilir  Velaj Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 7
159 Hodo Velaj Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 7
160 Ismail Kapxhiu Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 7
161 Donika Kashari Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 7
162 Ilir Misho Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 7
163 Xhafer Daci Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 7
164 Vasil Prifti Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 7
165 Ligor Teneqexhiu Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 7
166 Melseo Zaimi Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 7
167 Denada Shkodrani Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 7
168 Agim Cela Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 8
169 Xhem Gjana Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 8
170 Zhuljeta Lulo Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 8
171 Burhan Bodinaku Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 9
172 Petrit Nikaj Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 9
173 Foti Sharko Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 9
174 Mark Marku Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 11
175 Bujar Hajdari Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 11
176 Vasil Komiti Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 11
177 Sami Xhixha Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 11
178 Tonin Mhilli Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 11
179 Besnike/Gezim Sefaj Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 11
180 Alketa/Rushit Gjoka Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 11
181 Nuredin Alla Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 13
182 Bilbil Hasa (1) Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 14
183 Bilbil Hasa (2) Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 14
184 Bilbil Hasa (3) Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 14
185 Emri Dedja Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 14
186 Liljana Marx Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 14
187 Kristjan Bibaj Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 14
188 Bujar Agolli Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 14
189 Lindita Cela Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 14
190 Robert Alizoti Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 14
191 Altin Hoxha Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 14
192 Agim Sulejman Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 14
193 Bashkim Cela Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 14
194 Aurora Pjetri Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 14
195 Sadedin Xhuvani Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 14
196 Shkelzen Fikaj Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 14
197 Besart Cuko Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 14
198 Rigert Vrapi Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 14
199 Nertil Hadaj Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 14
200 Oltion Demirxhiu Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 14
201 Fatmir Bajrami Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 14
202 Artan Kallaveraja Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 14
203 Nurije Bilo Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 14
204 Gjelina Miza Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 14
205 Dalina Luka Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 14
206 Myrteza Tafili Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 14
207 Martine Gjoka Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 14
208 Armir Shahu Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 14
209 Ylber Dega Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 14
210 Oltion Metushi Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 14
211 Vera Kavaja Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 14
212 Audor Tolici Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 14
213 Mirela Tuta Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 14
214 Liman Xheleshi Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 14
215 Margarita Koroveshi Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 14
216 Mentor Topjana Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 14
217 Besnik Basha Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 14
218 Xhesika Colleku Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 14
219 Festim Beharaj Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 14
220 Hysni Shkreli Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 14
221 Eduart Visha Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 14
222 Kleant Cela Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 14
223 Kastriot Gishta Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 14
224 Pjerin Nika Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 14
225 Kleodjan Mucaj Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 14
226 Andi Josifi Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 14
227 Ariol Fusha Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 14
228 Frang Gjinaj Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 14
229 Alma Martini Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 14
230 Vlefta Resuli Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 14
231 Fiziana Bora Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 14
232 Eni Saqe (2) Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 14
233 Zemri Salaj Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 14
234 Margarita Rakipi Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 14
235 Mimoza Bejolli Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 14
236 Nexhip Berberi Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 14
237 Arjan Metaj Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 14
238 Viola Gavani Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 14
239 Silvana Selala Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 14
240 Rexh Sulaj Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 14
241 Adriatik Ramaj Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 14
242 Enver Hasa (1) Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 14
243 Enver Hasa (3) Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 14
244 Dervish Jaku Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 14
245 Shqiponje Metaj Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 14
246 Elton Kodrina Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 14
247 Fatos Beqiri Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 14
248 Shkelqime Poga Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 14
249 Mustafa Zeqiri Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 14
250 Edmond Gjaci      (1) Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 14
251 Violeta Begaj Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 14
252 Myftar Kasa Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 14
253 Shkurte Hilaj Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 14
254 Paulin Mardodaj Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 14
255 Benard Laci/Bicaku Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 14
256 Edmond Gjaci      (2) Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 14
257 Entela Apostol Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 14
258 Altin Kume Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 14
259 Jorgji Gjosha Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 14
260 Uljan Ozuni Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 14
261 Eridjola Karemanaj Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 14
262 Arben Filolli Tërmet Njësia       Administrative  Krrabe
263 Myslym Mema Tërmet Njësia       Administrative  Krrabe
264 Fatos Hidri Tërmet Njësia       Administrative  Krrabe
265 Lefter Duqi Tërmet Njësia       Administrative  Krrabe
266 Reshit Rrumbullaku Tërmet Njësia       Administrative  Krrabe
267 Musa Velija Tërmet Njësia       Administrative  Krrabe
268 Qamil Deda Tërmet Njësia       Administrative  Krrabe
269 Liljana Faslija Tërmet Njësia       Administrative  Krrabe
270 Medije Qoku Tërmet Njësia       Administrative  Krrabe
271 Zyber Joca Tërmet Njësia       Administrative  Krrabe
272 Bedrije Isaku Tërmet Njësia       Administrative  Krrabe
273 Xhelal Muharremi  Tërmet Njësia       Administrative  Krrabe
274 Qani Haka Tërmet Njësia       Administrative  Krrabe
275 Pali Kolici Tërmet Njësia       Administrative  Krrabe
276 Fiiqirete Heti Tërmet Njësia       Administrative  Krrabe
277 Skender Velija Tërmet Njësia       Administrative  Krrabe
278 Osman Saliu Tërmet Njësia       Administrative  Krrabe
279 Shefki Haka Tërmet Njësia       Administrative  Krrabe
280 Fatmir Bafti Tërmet Njësia       Administrative  Krrabe
281 Fiqiri Bafti Tërmet Njësia       Administrative  Krrabe
282 Hamza Rrumbullaku Tërmet Njësia       Administrative  Krrabe
283 Ardjan Domi Tërmet Njësia       Administrative  Ndroq
284 Afrim Curri Tërmet Njësia       Administrative  Ndroq
285 Haxhi Kapllani Tërmet Njësia       Administrative  Ndroq
286 Skender Fortuzi Tërmet Njësia       Administrative  Ndroq
287 Veli Osmani Tërmet Njësia       Administrative  Ndroq
288 Kadri Dorti Tërmet Njësia       Administrative  Ndroq
289 Alije Bleta Tërmet Njësia       Administrative  Ndroq
290 Gezim Allbani Tërmet Njësia       Administrative  Ndroq
291 Bardhyl Trimi Tërmet Njësia       Administrative  Ndroq
292 Maliq Cala Tërmet Njësia       Administrative  Ndroq
293 Ali Vogli Tërmet Njësia       Administrative  Ndroq
294 Ylber Enesi Tërmet Njësia       Administrative  Ndroq
295 Sabri Bulku Tërmet Njësia       Administrative  Ndroq
296 Suzana Mansaku Tërmet Njësia       Administrative  Ndroq
297 Xhemal Kerqiku Tërmet Njësia       Administrative  Ndroq
298 Muhamed Trimi Tërmet Njësia       Administrative  Ndroq
299 Arben Zhullima Tërmet Njësia       Administrative  Ndroq
300 Shpetim Krasniqi Tërmet Njësia       Administrative  Baldushk
301 Veli Seitaj Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 6
302 Xhuljana Hyka Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 6
303 Drini Gjoni Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 6
304 Myfti/Myfit Hoxhaj Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 6
305 Abedin Xhakollari Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 6
306 Fejzo Muhaj Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 6
307 Dritan Alhasa Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 6
308 Nexhmie Banushi Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 6
309 Safide Bezhani Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 6
310 Patriot Mataj Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 6
311 Nasi Gaxho Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 6
312 Besnik/e Gjonbrataj Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 6
313 Xhuljeta Rama Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 6
314 Hysen Hashani Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 6
315 Hurman/Petrit Dosti Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 6
316 Agim Brami Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 6
317 Fatbardha Pepa Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 6
318 Hasan Kuqo Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 6
319 Viktor Tarushi Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 6
320 Shpetim Duro Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 6
321 Bukurim Celanji Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 6
322 Lauren Skendo Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 6
323 Ferdinand Bejko Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 6
324 Hasbije Sejko Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 6
325 Piro Goxhoj Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 6
326 Sami Hani Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 6
327 Hava Hanko Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 6
328 Zenel Bitri Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 6
329 Tonin Bardhoku Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 6
330 Thelleze Saliaj Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 6
331 Marjana Heqimi Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 6
332 Xhavit Lami Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 6
333 Aleksandra Tartari Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 6
334 Bardhyl Poda Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 6
335 Hasan Cela Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 6
336 Luan Osmanaj Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 6
337 Arjan Feri Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 6
338 Fatmir Terpo Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 6
339 Ersida Musaraj Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 6
340 Rebani Qendro Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 6
341 Pullumb Qazolli Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 6
342 Manjola Laco Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 7
343 Petrit Guri Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 7
344 Krenar Braja Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 7
345 Kol Ndreka Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 7
346 Vasil Kushgjini Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 7
347 Zyra Serinxhi Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 7
348 Vjollca Lila Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 7
349 Antoneta Gjoni Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 7
350 Bashkim Ruri Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 7
351 Haxhi Ferraja Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 9
352 Bilal Meta Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 9
353 Besim Keci Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 9
354 Zhuljeta Lulo Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 9
355 Skender Bulku Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 9
356 Valentina Erindi Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 9
357 Mereme Shega Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 9
358 Islam Rama Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 9
359 Pranvera Xhafa Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 9
360 Jani Selala Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 14
361 Rruzhdi Llaci Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 9
362 Ulpiana Mici Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 9
363 Flutura Omari Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 9
364 Armand Dedolli Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 9
365 Maliq Skenderi Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 9
366 Irma Topi Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 9
367 Mehdi Lika Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 9
368 Shaban Hidri Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 9
369 Ylli Guri Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 9
370 Sabah Sena Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 9
371 Vasil Mucaj Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 9
372 Gezim Gora Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 9
373 Gjovalin Gugaj Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 9
374 Gezim Saracini Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 9
375 Sokolone Palushi Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 9
376 Galip Palushi Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 9
377 Hajrije Agolli Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 9
378 Ervin Madani Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 9
379 Sefedin Cela Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 10
380 Pavllo Llupa Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 10
381 Lida Mullai Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 10
382 Bashkim Luka Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 11
383 Arben Kaloshi Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 11
384 Zylfi Hoxha Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 11
385 Fran Lleshaj Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 11
386 Lush Shtogu Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 11
387 Sami Sharra Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 11
388 Agim Rama Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 11
389 Dritan Cejku Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 11
390 Gjin/Age Kola Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 11
391 Petrit  Askurti Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 11
392 Shyqyri Kodra Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 11
393 Vera Lekaj Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 11
394 Fatmir Lila Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 11
395 Naim Hysenaj Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 11
396 Fatime Bashaj Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 11
397 Fatjon Lushnja Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 11
398 Rrushe Gjuta Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 11
399 Fadil Gjoka Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 11
400 Frrok Ndoj Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 11
401 Fadil Peraj Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 11
402 Xhelal Peca Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 11
403 Dashamir Kurti Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 11
404 Pellumb Gjuta Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 11
405 Sokol Ruci Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 11
406 Dritan Bregu Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 11
407 Sami Berdellima Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 11
408 Festim Bengasi Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 11
409 Qemal Burreli Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 11
410 Medi Cobani Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 11
411 Like Gjinaj Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 11
412 Flora Shahinaj Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 11
413 Pashke Marashi Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 11
414 Mehmet Dedja Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 11
415 Ibrahim Korra Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 11
416 Ismail Hoti Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 11
417 Bujar Lika Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 11
418 Jahe Kotorja Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 11
419 Col Metaliaj Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 11
420 Sherif Qinami Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 11
421 Astrit Sallahi Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 11
422 Daut Sufaj Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 11
423 Safie Ajazi Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 11
424 Bashkim Sula Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 11
425 Marash Marashi Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 11
426 Perparim Lushnja Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 11
427 Ismail Lushnja Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 11
428 Sekret Guska Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 11
429 Zef Berisha Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 11
430 Fiqiri Keqa Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 11
431 Flutura/Shkelqim Gremi Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 11
432 Reshmiko Hoxha Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 11
433 Vjollca/Artan Mollaymeri Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 11
434 Edmond Bushati Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 11
435 Andrea Bami Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 11
436 Gostin Sadiku Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 11
437 Teklajd Hodo Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 11
438 Muharrem Mici Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 11
439 Sulltane Laskaj Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 11
440 Lutfi Zelia Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 11
441 Besim Zelia Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 11
442 Shyqyri Hasani Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 11
443 Klement Rrahmani Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 11
444 Gurali Cite Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 11
445 Bardhi Lala Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 11
446 Beshir Beshiri Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 11
447 Asim/Teki Alikaj Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 11
448 Marjana/Halit Deda Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 11
449 Majlinda/Bedri Aga Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 11
450 Gurazije Xhafa Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 11
451 Bashkim Hoxha Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 11
452 Flora Lleshi Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 11
453 Mbreterie Hoxhallari Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 11
454 Ardiana Pareshi Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 11
455 Defrim Heti Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 11
456 Ylli Kreka(s) Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 11
457 Besim Doku Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 11
458 Bujar Muca Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 11
459 Ida Carcani Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 13
460 Bajram Karabolli Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 13
461 Manjola Hysenaj Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 13
462 Durime Rrushi Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 13
463 Arjan Sula Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 13
464 Gentiana Koduzi Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 13
465 Dritor/Elona Ganaj Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 13
466 Flamur Koshi Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 13
467 Sadik Sina Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 13
468 Mimoza Shoshi Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 13
469 Naurela Zabiku Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 13
470 Irida Sotiri Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 13
471 Denisa Sina Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 13
472 Fiqirete Spahiu Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 13
473 Lutfi Kallaverja Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 13
474 Marsela Sali Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 13
475 Denis/Myslym Dedej Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 13
476 Loren Radi Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 13
477 Kujtim Selmani Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 13
478 Gezim Karaj Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 13
479 Lavdije Hida Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 13
480 Asllan Sina Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 13
481 Syl Beraj Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 13
482 Kostantinos Giakoumis Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 13
483 Jonida Halili Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 13
484 Mohammed Abbas Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 13
485 Mehmet Hysenaj Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 13
486 Naim Alla Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 13
487 Murat Ballgjini Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 13
488 Sabri Bala Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 13
489 Doriana Ahmataj Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 13
490 Ylli Petro Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 13
491 Ruzhdi/Islam Kuci Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 14
492 Elmi Hasa Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 14
493 Xhevahir Dervishi Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 14
494 Shkelqim Delilaj Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 14
495 Shqiponja Fakaj Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 14
496 Ylli Ferrollari Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 14
497 Can Haxhia Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 14
498 Ilir Spahiu Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 14
499 Hasan Copani Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 14
500 Beqir Hasrama Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 14
501 Vasil Berdufi Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 14
502 Frrok Selala Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 14
503 Ilirjan Murati Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 14
504 Flamur Ramaj Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 14
505 Artan Topjana Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 14
506 Shpresa Ramallari Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 14
507 Entela Mane Tërmet Njësia       Administrative  Nr. 14